ECHIPA CARE PUNE TOTUL PE ROATE

Dezvoltarea vine, în primul rând, dinspre oameni. La MEWI există dintotdeauna un spirit ”german”, de disciplină și bună organizare, și astfel – de eficiență, pe care l-am transferat și în filialele noastre, tradus în respect față de clienți, bună ascultare și dialog bazat pe logică.

Screen Shot 2018-11-02 at 3.01.52 PM

ARAD, CARAȘ SEVERIN, TIMIȘ

Florin Văluşescu
MANAGER REGIONAL

 

  +40 372 566 618
  florin.valusescu@mewi.ro
Cora Kelemen
COORDONATOR MARKETING /COMUNICARE

 

+ 40 725 335 313
  cora.kelemen@mewi.ro
Alin Boroica
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

  +40 728 900 032
 alin.boroica@mewi.ro
Samuel Merticariu
REPREZENTANT VÂNZĂRI IMPLEMENTE

 

  +40 735 008 799
  samuel.merticariu@mewi.ro
Alin Iorgoni
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

   +40 728 899 859
   alin.iorgoni@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.03.20 PM

Argeș, Dâmbovița, Giurgiu, Ilfov, Prahova, Teleorman

Marian Stanciu
MANAGER REGIONAL

 

   +40 732 860 445
  marian.stanciu@mewi.ro
Bogdan Țuică
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

  +40 728 899 784
 bogdan.tuica@mewi.ro
Cristian Socol
REPREZENTANT VÂNZĂRI IMPLEMENTE

 

   +40 739 408 347
   cristian.socol@mewi.ro>

Ionuț Gogoană
MANAGER REGIONAL

 

   +40 736 777 739
  ionut.gogoana@mewi.ro
Costin Mărăcine
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

   +40 736 777 752
  costin.maracine@mewi.ro
bh sm mm sj

Bihor, Maramureș, Sălaj, Satu Mare

Adrian Tănasie
MANAGER REGIONAL, MANAGER UTILAJE SECOND HAND

 

   +40 728 899 753
 adrian.tanasie@mewi.ro
Sandor Kiss
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

  +40 725 335 325
 sandor.kiss@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.03.58 PM

Constanța, Tulcea

Adrian Pocea
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

 +40 724 566 734
 adrian.pocea@mewi.ro
Adrian Tănase
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

 +40 728 899 747
 adrian.tanase@mewi.ro
Cristian Dănăilă
MANAGER REGIONAL

 

 +40 732 860 540
 cristian.danaila@mewi.ro
Constantin Cioară
REPREZENTANT VÂNZĂRI IMPLEMENTE

 

 +40 728 900 086
 constantin.cioara@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.04.10 PM

Alba, Bistrița-Năsăud, Cluj, Hunedoara, Mureș, Sibiu

Ionuţ Meseşan
MANAGER REGIONAL

 

 +40 735 505 814
  ionut.mesesan@mewi.ro
Adrian Nagyi
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

 +40 728 899 838
 adrian.nagyi@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.03.50 PM

Dolj, Gorj, Mehedinți, Olt, Vâlcea

Marius Băcanu
MANAGER REGIONAL

 

 +40 728 899 715
  marius.bacanu@mewi.ro
Bianca Ristea
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

 +40 728 899 795
 bianca.ristea@mewi.ro
Alexandru Găvănescu
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

 +40 728 900 057
 alexandru.gavanescu@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.02.56 PM

Buzău, Călărași, Ialomița

George Chiru
MANAGER REGIONAL

 

 +40 728 899 777
  george.chiru@mewi.ro
Eduard Roșca
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

 +40 736 777 738
 eduard.rosca@mewi.ro
Constantin Cioară
REPREZENTANT VÂNZĂRI IMPLEMENTE

 

 +40 728 900 086
 constantin.cioara@mewi.ro
Cristian Vlăsceanu
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

 +40 732 860 447
  cristian.vlasceanu@mewi.ro
Mihai Ioniță
REPREZENTANT VÂNZĂRI

 

 +40 728 899 722
 mihai.ionita@mewi.ro