INGINER /TEHNICIAN /MECANIC UTILAJE AGRICOLE

Misiunea postului:

Efectuează servicii de reparaţii şi punere în funcţiune a utilajelor agricole comercializate de MEWI.

Posturile sunt pentru punctele de lucru MEWI din:

  • Luncani – jud. Cluj
  • Stoenești – jud. Giurgiu (25 km de București, pe A1)
  • Drajna Nouă – jud. Călărași
  • Craiova – jud. Dolj
  • Brașov – jud. Brașov

Principalele responsabilități:

– efectuează lucrări de reparaţii şi întreţinere a utilajelor agricole

– diagnostichează problemele utilajelor agricole

– efectuează puneri în funcţiune a utilajelor şi instruieşte utilizatorii acestora

– întocmeşte documentele specifice: comenzi de reparaţii, necesar de piese, rapoarte de reparaţii, procese verbale de recepţie, predare – primire

Candidatul ideal:

– studii tehnice (mecanică, electromecanică, …)

– experienţă în activităţi de reparaţii, întreţinere, mecanică auto (de preferat în domeniul utilajelor agricole)

– cunoştinţe de lăcătuşerie, sudură, mecanică hidraulică, circuite electrice

– cunoştinţe de operare pe calculator (inclusiv MS Office)

– cunoaşterea limbii engleze constituie avantaj

– capacitatea de a asimila cu uşurinţă informaţii tehnice

– orientare către client

– disponibilitate pentru deplasări în zona alocată

Oferim:

– pachet salarial deosebit de atractiv
– bonusuri de performanţă
– tichete de masă de 30 lei / zi
– asigurări private de sănătate
– transport asigurat de companie
– ore suplimentare plătite
– cursuri de formare profesională
– echipamente moderne pentru desfăşurarea activităţii

Persoanele interesate pot trimite aplicaţia la adresa de e-mail: [email protected]