Departamente

Vânzări și marketing

Contactați-ne pentru asistență in plasarea unei comenzi sau pentru detalii despre un produs.

Leontin Coca

Director vânzări

Tel.: +40 372 566 617

Tel.: +40 723 170 036

E-mail: leontin.coca@mewi.ro

Marineta Homorogan

Asistent manager

Tel: +40 727 731 842

Tel: +40 372 566 630

E-mail: marineta.homorogan@mewi.ro

Florin Văluşescu

Manager regional, brand manager Challenger

Tel.: +40 372 566 618

Tel.: +40 726 743 941

E-mail: florin.valusescu@mewi.ro

Alin Iorgoni

reprezentant vânzări

Tel.: +40 728 899 859

E-mail: alin.iorgoni@mewi.ro

 

 

Alin Boroica

reprezentant vânzări

Tel.: +40 728 900 032

E-mail: alin.boroica@mewi.ro

Marian Stanciu

Manager regional

Tel.: +40 732 860 445

E-mail: marian.stanciu@mewi.ro

Ionuț Gogoană

reprezentant vânzări

tel.: +40 736 777 739

E-mail: ionut.gogoana@mewi.ro

Bogdan Țuică

reprezentant vânzări

tel.: +40 728 899 784

E-mail: bogdan.tuica@mewi.ro

Costin Mărăcine

reprezentant vânzări

tel.: +40 736 777 752

E-mail: costin.maracine@mewi.ro

Cristian Dănăilă

Manager regional

Tel.: +40 732 860 540

E-mail: cristian.danaila@mewi.ro

Adrian Tănase

reprezentant vânzări

Tel.: +40 728 899 747

E-mail: adrian.tanase@mewi.ro

Adrian Pocea

reprezentant vânzări

Tel.: +40 724 566 734

E-mail: adrian.pocea@mewi.ro

Adrian Tănasie

Manager regional

Tel.: +40 728 899 753

E-mail: adrian.tanasie@mewi.ro

Sandor Kiss

reprezentant vânzări

Tel.: +40 725 335 325

E-mail: sandor.kiss@mewi.ro

Florin Ungur

reprezentant vânzări

Tel.: +40 728 900 058

E-mail: florin.ungur@mewi.ro

Ionuţ Meseşan

Manager regional

Tel: +40 735 505 814

Fax: +40 372 875 190

E-mail: ionut.mesesan@mewi.ro

Adrian Nagyi

reprezentant vânzări

Tel.: +40 728 899 838

E-mail: adrian.nagyi@mewi.ro

Marius Băcanu

reprezentant vânzări

Tel.: +40 728 899 715

E-mail: marius.bacanu@mewi.ro

Alexandru Găvănescu

reprezentant vânzări

Tel.: +40 728 900 057

E-mail: alexandru.gavanescu@mewi.ro

Bianca Ristea

reprezentant vânzări

Tel: +40 728 899 795

E-mail: bianca.ristea@mewi.ro

 

George Chiru

Manager regional

Tel :+40 728 899 777

E-mail: george.chiru@mewi.ro

Cristian Vlăsceanu

reprezentant vânzări

Tel: +40 732 860 447

E-mail: cristian.vlasceanu@mewi.ro

Eduard Roșca

reprezentant vânzări

Tel: +40 736 777 738

E-mail: eduard.rosca@mewi.ro

Mihai Ioniță

reprezentant vânzări

Tel.: +40 728 899 722

E-mail: mihai.ionita@mewi.ro

Marius Mercea

Șef departament logistică

Tel.: +40 735 505 826

Tel.: +40 372 566 611

E-mail: marius.mercea@mewi.ro

George Tănase

Brand Manager Valtra, Merlo

Tel.: +40 732 717 575

E-mail: george.tanase@mewi.ro

Lucian Stănescu

brand manager MASCAR, DOMINONI, ALPEGO, OCMIS

Tel: +40 735 008 799

E-mail: lucian.stanescu@mewi.ro

Radu Tălpan

brand manager FENDT, OCMIS

Tel: +40 735 505 815

E-mail: radu.talpan@mewi.ro

Cora Kelemen

coordonator marketing /comunicare

Tel: + 40 725 335 313

E-mail: cora.kelemen@mewi.ro

 

Claudia Badwan

referent economic

Tel.: +40 372 566 643

E-mail: claudia.badwan@mewi.ro

Agritehnica Service SRL

Dealer Valtra

Loc. Valea Seacă

F.N. Valea Seacă, 607660

Jud. Bacău

www.agritehnica.ro  

Agritehnica Service SRL

Dealer Fendt

Loc. Valea Seacă F.N.

Valea Seacă, 607660

Jud. Bacău

www.agritehnica.ro  

Green Expert SRL

Dealer Valtra

Loc Budăi F.N.

Budăi, 707366

Jud. Iași

web: www.greenexpert.ro

AGROWEST BMB SRL

Dealer Valtra, Fendt, Challenger

527070 CERNAT, Nr. 654/C,

jud. Covasna 

Tel/Fax: (0040) 267 369 026

E-Mail: agrowest@agrowest.ro

http://www.agrowest.ro

AGROWEST BMB SRL

Dealer Valtra, Fendt, Challenger

Miercurea Ciuc

jud. Harghita

str. Brasovului nr.67/B

E-mail: agrowest@agrowest.ro
Web: www.agrowest.ro