SEDIUL CENTRAL

VÂNZĂRI
Leontin Coca
DIRECTOR VÂNZĂRI

 

  leontin.coca@mewi.ro
Echipa Mewi Leo
Marineta Homorogan
ȘEF BIROU CONTRACTĂRI
  +40 372 566 630
  +40 727 731 842
  marineta.homorogan@mewi.ro
Șef birou contractări Marineta Homorogan
Dănuț Andrei
BRAND MANAGER INSTALAȚII PENTRU IRIGAȚII

 

  +40 728 900 099
  danut.andrei@mewi.ro
Brand Manager Dănuț Andrei
Radu Tălpan
BRAND MANAGER FENDT

 

 +40 735 505 815
  radu.talpan@mewi.ro
Brand manager Fendt Radu Tălpan
George Tănase
BRAND MANAGER VALTRA

 

 +40 732 717 575
  george.tanase@mewi.ro
Brand manager Valtra George Tănase
Toni Darvas
MANAGER DE PRODUS UTILAJE VITICULTURĂ

 

 +40 728 900 090
   toni.darvas@mewi.ro
Manager de produs Toni Darvas
RESURSE UMANE
Gabriel Racz
MANAGER RESURSE UMANE

 

 +40 728 899 797
  gabriel.racz@mewi.ro
Manager resurse umane Gabriel Racz
SERVICE
Daniel Mayer
DIRECTOR TEHNIC

 

  daniel.mayer@mewi.ro
Andreea Mayer
COORDONATOR SUPORT TEHNIC

 

  +40 735 505 820
  andreea.mayer@mewi.ro
Coordonator suport tehnic Andreea Mayer
Cristian Capotescu
SERVICE BRAND MANAGER FENDT

 

  +40 728 979 610
   cristian.capotescu@mewi.ro
Service brand manager Fendt Cristian Capotescu
Nader Ahmed
SERVICE BRAND MANAGER VALTRA

 

  +40 735 505 817
  nader.ahmed@mewi.ro
Service brand manager VALTRA Nader Ahmed
Jarco Kelity
SERVICE BRAND MANAGER HORSCH

 

  +40 728 899 858
  jarco.kelity@mewi.ro
Service brand manager HORSCH Jarco Kelity
Alexandru Karacsonyi
SERVICE BRAND MANAGER FENDT ȘENILATE ȘI SISTEME DE GHIDARE

 

  +40 736 777 756
  alex.karacsonyi@mewi.ro
Service brand manager Alexandru Karacsonyi
PIESE
Bogdan Balaban
DIRECTOR PIESE DE SCHIMB

 

   bogdan.balaban@mewi.ro
Director piese de schimb Bogdan Balaban
Lavinia Micu
MANAGER RELAȚII CLIENȚI PIESE DE SCHIMB

 

 +40 728 900 102
  lavinia.micu@mewi.ro
Manager relații clienți piese Lavinia Micu
Adrian Chirilă
RELAȚII CU FURNIZORII
  +40 372 566 624
  +40 722 357 753
  adrian.chirila@mewi.ro
Relații cu furnizorii Adrian Chirilă
FINANCIAR CONTABIL
Monica Roșca
DIRECTOR FINANCIAR

 

 monica.rosca@mewi.ro
Director financiar Monica Roșca
Petronela Velciov
ECONOMIST

 

 +40 736 777 742
  petronela.velciov@mewi.ro
Economist Petronela Velciov
Camelia Damra
ECONOMIST

 

 +40 372 566 643
  camelia.damra@mewi.ro
Economist Camelia Damra
Screen Shot 2018-11-02 at 3.01.52 PM

ARAD, CARAȘ SEVERIN, TIMIȘ

Florin Văluşescu
MANAGER REGIONAL

 

  +40 726 743 941
  florin.valusescu@mewi.ro
Manager regional Florin Văluşescu
Alin Iorgoni
REPREZENTANT VÂNZĂRI
ARAD, CARAȘ-SEVERIN, TIMIȘ
  +40 728 899 859
   alin.iorgoni@mewi.ro
Reprezentant vânzări Alin Iorgoni
Alin Boroica
REPREZENTANT VÂNZĂRI
ARAD, CARAȘ-SEVERIN, TIMIȘ
  +40 728 900 032
  alin.boroica@mewi.ro
Reprezentant vânzări Alin Boroica
Cristin Marcu
ŞEF ATELIER
  +40 372 566 625
  +40 728 987 640
  cristin.marcu@mewi.ro
Şef atelier Cristin Marcu
Mihaela Ciorogariu 
ASISTENT SERVICE

 

  +40 372 566 636
  mihaela.ciorogariu@mewi.ro
Asistent service Mihaela Ciorogariu
Alwin Zebrak
KEY ACCOUNT MANAGER
  +40 372 566 613
  +40 735 505 821
   alwin.zebrak@mewi.ro
Key account manager Alwin Zebrak
Nicolae Nica
ȘEF MAGAZIE

 

  +40 728 899 838
  nicolae.nica@mewi.ro
Șef magazie Nicolae Nica
Alin Huțan
RESPONSABIL RELAȚII CU CLIENȚII

 

  +40 749 776 284
  alin.hutan@mewi.ro
Responsabil relații clienți Alin Huțan
Constantin Bîrsan
MAGAZIONER

 

+40 372 566 621
  magazie@mewi.ro
Magazioner Constantin Bîrsan
Mirela Chinezon
FACTURARE

 

  +40 372 566 632
  facturare@mewi.ro
Responsabil facturare Mirela Chinezon
Florin Glăvan
REPREZENTANT COMERCIAL – PIESE DE SCHIMB

 

  +40
  florin.glavan@mewi.ro
Reprezentant comercial Florin Glăvan
Echipa Mewi. Locatii, harta.

Argeș, Dâmbovița, Giurgiu, Ilfov, Prahova, Teleorman

Marian Stanciu
MANAGER REGIONAL

 

  +40 732 860 445
  marian.stanciu@mewi.ro
Manager regional Marian Stanciu
Ionuț Gogoană
RESPONSABIL PUNCT LUCRU VLAȘCA DRĂGĂNEȘTI
GIURGIU, TELEORMAN
  +40 736 777 739
  ionut.gogoana@mewi.ro
Responsabil punct lucru Ionuț Gogoană
Bogdan Țuică
REPREZENTANT VÂNZĂRI
ARGEȘ, DÂMBOVIȚA
  +40 728 899 784
  bogdan.tuica@mewi.ro
Reprezentant vânzări Bogdan Țuică
Daniel Avram
REPREZENTANT VÂNZĂRI
ILFOV, PRAHOVA

 

  +40 799 408 347
 daniel.avram@mewi.ro
Reprezentant vânzări Daniel Avram
Florin Lupașcu
MANAGER SERVICE 

 

  +40 732 860 446
 florin.lupascu@mewi.ro
Manager service Florin Lupașcu
Octavian Vrăbiuță
COORDONATOR SERVICE

 

  +40 728 900 054
 octavian.vrabiuta@mewi.ro
Coordonator service Octavian Vrăbiuță
Liviu Todor
ASISTENT SERVICE

 

  +40 735 505 813
  liviu.todor@mewi.ro
Asistent service Liviu Todor
Victor Păun
RESPONSABIL RELAȚII CU CLIENȚII

 

 +40 736 777 737
  victor.paun@mewi.ro
Responsabil relații clienți Victor Păun
Cătălin Muntean
REPREZENTANT VÂNZĂRI PIESE DE SCHIMB

 

  +40 758 114 373
  catalin.muntean@mewi.ro
Reprezentant vânzări Cătălin Muntean
Florentin Gherase
GESTIONAR DRĂGĂNEȘTI

 

  +40 728 900 080
  florentin.gherase@mewi.ro
Gestionar Florentin Gherase
bh sm mm sj

Bihor, Maramureș, Sălaj, Satu Mare

Florin Ungur
MANAGER REGIONAL

 

 +40 728 900 058
  florin.ungur@mewi.ro
Manager regional Florin Ungur
Cătălin Vițonesc
REPREZENTANT VÂNZĂRI
BIHOR, SĂLAJ
  +40 735 008 799
  catalin.vitonesc@mewi.ro
Reprezentant vânzări Cătălin Vițonesc
Sebastian Petruț
REPREZENTANT VÂNZĂRI
SATU MARE, MARAMUREȘ
  +40 725 335 325
  sebastian.petrut@mewi.ro
Bela Turuczkai
ȘEF ATELIER

 

  +40 725 335 301
  bela.turuczkai@mewi.ro
Șef atelier Bela Turuczkai
Andreea Fele
ASISTENT SERVICE

 

  +40 728 900 085
  andreea.fele@mewi.ro
Asistent service Andreea Fele
Attila Orosz
RESPONSABIL RELAȚII CU CLIENȚII

 

  +40 372 566 666
  attila.orosz@mewi.ro
Responsabil relații clienți Attila Orosz
Radu Olariu
REPREZENTANT ZONAL – PIESE DE SCHIMB
  +40 755 949 813
  +40 372 566 666
  radu.olariu@mewi.ro
Reprezentant zonal Radu Olariu
Screen Shot 2018-11-02 at 3.03.58 PM

Constanța, Tulcea

Cristian Dănăilă
MANAGER REGIONAL

 

  +40 732 860 540
  cristian.danaila@mewi.ro
Manager regional Cristian Dănăilă
Adrian Pocea
REPREZENTANT VÂNZĂRI
TULCEA
  +40 724 566 734
  adrian.pocea@mewi.ro
Reprezentant vânzări Adrian Pocea
Constantin Carp
REPREZENTANT VÂNZĂRI
CONSTANȚA SUD
  +40 728 899 747
  constantin.carp@mewi.ro
Reprezentant vânzări Constantin Carp
Daniel Holban
REPREZENTANT VÂNZĂRI
CONSTANȚA 
  +40 758 043 935
  daniel.holban@mewi.ro
Nesrin Bactali
ASISTENT SERVICE

 

  +40 728 899 720
  nesrin.bactali@mewi.ro
Asistent service Nesrin Bactali
Constantin Manolea
RESPONSABIL RELAȚII CU CLIENȚII

 

  +40 725 335 308
  constantin.manolea@mewi.ro
Responsabil relații clienți Constantin Manolea
Screen Shot 2018-11-02 at 3.04.10 PM

Alba, Bistrița-Năsăud, Cluj, Hunedoara, Mureș, Sibiu

Ionuţ Meseşan
MANAGER REGIONAL

 

  +40 735 505 814
  ionut.mesesan@mewi.ro
Manager regional Ionuţ Meseşan
Marius Ban
REPREZENTANT VÂNZĂRI
ALBA, CLUJ, BISTRIȚA NĂSĂUD
  +40 728 900 066
  marius.ban@mewi.ro
Reprezentant vânzări Marius Ban
Cosmin Indrei
REPREZENTANT VÂNZĂRI 
MUREȘ, HUNEDOARA, SIBIU
  +40 736 777 741
  cosmin.indrei@mewi.ro
Reprezentant vânzări Cosmin Indrei
Alin Soimosi
ȘEF SERVICE

 

  +40 799 953 780
  alin.soimosi@mewi.ro
Șef service Alin Soimosi
Paul Costin
COORDONATOR SERVICE

 

  +40 728 899 804
  paul.costin@mewi.ro
Coordonator service Paul Costin
Elena Nelega
ASISTENT SERVICE

 

  +40 728 900 091
  elena.nelega@mewi.ro
Asistent service Elena Nelega
Alexandru Fazacos
REPREZENTANT VÂNZĂRI PIESE DE SCHIMB

 

  +40 725 335 319
 alexandru.fazacos@mewi.ro
Reprezentant vânzări Alexandru Fazacos
Dorin Lepșa
GESTIONAR

 

  +40 758 239 636
  dorin.lepsa@mewi.ro
Gestionar Dorin Lepșa
Screen Shot 2018-11-02 at 3.03.50 PM

Dolj, Gorj, Mehedinți, Olt, Vâlcea

Marius Băcanu
MANAGER REGIONAL

 

  +40 728 899 715
  marius.bacanu@mewi.ro
Manager regional Marius Băcanu
Bianca Ristea
REPREZENTANT VÂNZĂRI
OLT, VÂLCEA
  +40 728 899 795
  bianca.ristea@mewi.ro
Reprezentant vânzări Bianca Ristea
Alexandru Găvănescu
REPREZENTANT VÂNZĂRI
DOLJ, GORJ, MEHEDINȚI
  +40 728 900 057
alexandru.gavanescu@mewi.ro
Reprezentant vânzări Alexandru Găvănescu
Dumitru Vintilă
ȘEF ATELIER

 

  +40 724 214 996
  dumitru.vintila@mewi.ro
Șef atelier Dumitru Vintilă
Maria Zamfira
ASISTENT SERVICE

 

  +40 728 900 064
  maria.zamfira@mewi.ro
Asistent service Maria Zamfira
Silviu Butuman
RESPONSABIL RELAȚII CU CLIENȚII

 

  +40 725 335 309
  silviu.butuman@mewi.ro
Responsabil relații clienți Silviu Butuman
Cezar Ungureanu
BRANCH MANAGER

 

  +40 745 959 128
  cezar.ungureanu@mewi.ro
Branch Manager Cezar Ungureanu
Andrei Avel
CONSULTANT SERVICE
IȘALNIȚA, STOENEȘTI, DRAJNA NOUĂ, OVIDIU
  +40 799 953 619
  andrei.avel@mewi.ro
Consultant service Andrei Avel
Screen Shot 2018-11-02 at 3.02.56 PM

Buzău, Călărași, Ialomița

Costin Mărăcine
MANAGER REGIONAL

 

  +40 736 777 752
  costin.maracine@mewi.ro
Manager regional Costin Mărăcine
Costin Dincă
REPREZENTANT VÂNZĂRI
IALOMIȚA
 +40 728 899 722
 costin.dinca@mewi.ro
Marius Dragnea
REPREZENTANT VÂNZĂRI
CĂLĂRAȘI
 +40 736 777 738
 marius.dragnea@mewi.ro
Manager regional Costin Mărăcine
Liviu Gherghina
REPREZENTANT VÂNZĂRI 
BUZĂU
  +40 732 860 447
  liviu.gherghina@mewi.ro
Reprezentant vânzări Liviu Gherghina
Doru Oprea
MANAGER SERVICE

 

  +40 728 900 101
  doru.oprea@mewi.ro
Manager service Doru Oprea
Alina Anastase
ASISTENT SERVICE

 

  +40 372 566 685
  alina.anastase@mewi.ro
Asistent service Alina Anastase
Adrian Stoica
COORDONATOR TEHNIC 

 

  +40 728 899 785
  adrian.stoica@mewi.ro
Coordonator tehnic Adrian Stoica
George Ghețu
RESPONSABIL RELAȚII CU CLIENȚII

 

  +40 736 777 751
  george.ghetu@mewi.ro
Responsabil relații clienți George Ghețu