SEDIUL CENTRAL

VÂNZĂRI
Leontin Coca
DIRECTOR VÂNZĂRI

 

  +40 372 566 617
  +40 723 170 036
  leontin.coca@mewi.ro
Marineta Homorogan
ASISTENT MANAGER

 

  +40 372 566 630
  +40 727 731 842
  marineta.homorogan@mewi.ro
Marius Mercea
ȘEF DEPARTAMENT LOGISTICĂ

 

 +40 735 505 826
 marius.mercea@mewi.ro
Radu Tălpan
BRAND MANAGER FENDT

 

 +40 735 505 815
  radu.talpan@mewi.ro
George Tănase
BRAND MANAGER VALTRA

 

 +40 732 717 575
  george.tanase@mewi.ro
Toni Darvas
MANAGER DE PRODUS UTILAJE VITICULTURĂ

 

 +40 728 900 090
   toni.darvas@mewi.ro
RESURSE UMANE
Gabriel Racz
MANAGER RESURSE UMANE

 

 +40 728 899 797
  gabriel.racz@mewi.ro
SERVICE
Daniel Mayer
DIRECTOR TEHNIC

 

  +40 372 566 619
  daniel.mayer@mewi.ro
Andreea Mayer
MANAGER CALITATE

 

  +40 735 505 820
  andreea.mayer@mewi.ro
Cristian Capotescu
SERVICE BRAND MANAGER FENDT

 

  +40 728 979 610
   cristian.capotescu@mewi.ro
Nader Ahmed
SERVICE BRAND MANAGER VALTRA

 

  +40 735 505 817
  nader.ahmed@mewi.ro
Jarco Kelity
SERVICE BRAND MANAGER HORSCH

 

  +40 728 899 858
  jarco.kelity@mewi.ro
Alexandru Karacsonyi
SERVICE BRAND MANAGER FENDT ȘENILATE ȘI SISTEME DE GHIDARE

 

  +40 736 777 756
  alex.karacsonyi@mewi.ro
PIESE
Bogdan Balaban
DIRECTOR PIESE DE SCHIMB

 

  +40 372 566 623
  +40 733 500 081
   bogdan.balaban@mewi.ro
Adrian Chirilă
RELAȚII CU FURNIZORII

 

  +40 372 566 624
  +40 722 357 753
  adrian.chirila@mewi.ro
Alwin Zebrak
RELAȚII CU CLIENȚII

 

  +40 372 566 613
  +40 735 505 821
  alwin.zebrak@mewi.ro
FINANCIAR CONTABIL
Monica Roșca
DIRECTOR FINANCIAR

 

 +40 735 505 816
 monica.rosca@mewi.ro
Petronela Velciov
ECONOMIST

 

 +40 736 777 742
  petronela.velciov@mewi.ro
Camelia Damra
ECONOMIST

 

 +40 372 566 643
  camelia.damra@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.01.52 PM

ARAD, CARAȘ SEVERIN, TIMIȘ

Florin Văluşescu
MANAGER REGIONAL

 

  +40 726 743 941
  florin.valusescu@mewi.ro
Alin Iorgoni
REPREZENTANT VÂNZĂRI
ARAD, CARAȘ-SEVERIN, TIMIȘ
  +40 728 899 859
   alin.iorgoni@mewi.ro
Alin Boroica
REPREZENTANT VÂNZĂRI
ARAD, CARAȘ-SEVERIN, TIMIȘ
  +40 728 900 032
  alin.boroica@mewi.ro
Cătălin Vițonesc
REPREZENTANT VÂNZĂRI IMPLEMENTE
ARAD, BIHOR, CARAȘ-SEVERIN, MARAMUREȘ, SĂLAJ, SATU MARE, TIMIȘ
  +40 735 008 799
  catalin.vitonesc@mewi.ro
Cristin Marcu
ŞEF ATELIER

 

  +40 372 566 625
  +40 728 987 640
  cristin.marcu@mewi.ro
Ines Vinereanu 
ASISTENT SERVICE

 

  +40 372 566 636
   ines.vinereanu@mewi.ro
Ioan Vîrlan
ȘEF MAGAZIE ORŢIŞOARA

 

  +40 372 566 620
  magazie@mewi.ro
Cosmin Baniciu
MAGAZIONER

 

  +40 372 566 633
  cosmin.baniciu@mewi.ro
Constantin Bîrsan
MAGAZIONER

 

+40 372 566 621
  magazie@mewi.ro
Mirela Chinezon
FACTURARE

 

  +40 372 566 632
  facturare@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.03.20 PM

Argeș, Dâmbovița, Giurgiu, Ilfov, Prahova, Teleorman

Marian Stanciu
MANAGER REGIONAL

 

  +40 732 860 445
  marian.stanciu@mewi.ro
Ionuț Gogoană
RESPONSABIL PUNCT LUCRU VLAȘCA DRĂGĂNEȘTI
GIURGIU, TELEORMAN
  +40 736 777 739
  ionut.gogoana@mewi.ro
Bogdan Țuică
REPREZENTANT VÂNZĂRI
ARGEȘ, DÂMBOVIȚA
  +40 728 899 784
  bogdan.tuica@mewi.ro
Mădălin Nenetu
REPREZENTANT VÂNZĂRI
ILFOV, PRAHOVA

 

  +40 799 408 347
 madalin.nenetu@mewi.ro
Marian Gheorghe
ŞEF ATELIER

 

  +40 732 860 446
  marian.gheorghe@mewi.ro
Liviu Todor
ASISTENT SERVICE

 

  +40 735 505 813
  liviu.todor@mewi.ro
Victor Păun
ȘEF MAGAZIE BUCUREȘTI

 

 +40 736 777 737
  victor.paun@mewi.ro
Florentin Gherase
GESTIONAR DRĂGĂNEȘTI

 

  +40 728 900 080
  florentin.gherase@mewi.ro
bh sm mm sj

Bihor, Maramureș, Sălaj, Satu Mare

Florin Ungur
MANAGER REGIONAL

 

 +40 728 900 058
  florin.ungur@mewi.ro
Sandor Kiss
REPREZENTANT VÂNZĂRI
BIHOR, SĂLAJ
  +40 725 335 325
  sandor.kiss@mewi.ro
Robert Mărginean
REPREZENTANT VÂNZĂRI
SATU MARE
  +40 728 900 086
  robert.marginean@mewi.ro
Bela Turuczkai
ȘEF ATELIER

 

  +40 725 335 301
  bela.turuczkai@mewi.ro
Andreea Fele
ASISTENT SERVICE

 

  +40 728 900 085
  andreea.fele@mewi.ro
Attila Orosz
GESTIONAR VALEA LUI MIHAI

 

  +40 372 566 666
  attila.orosz@mewi.ro
Adam Gardo
GESTIONAR VALEA LUI MIHAI

 

  +40 728 900 080
  adam.gardo@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.03.58 PM

Constanța, Tulcea

Cristian Dănăilă
MANAGER REGIONAL

 

  +40 732 860 540
  cristian.danaila@mewi.ro
Adrian Pocea
REPREZENTANT VÂNZĂRI
TULCEA
  +40 724 566 734
  adrian.pocea@mewi.ro
Denis Menan
REPREZENTANT VÂNZĂRI UTILAJE SECOND HAND
CONSTANȚA, TULCEA
  +40 728 900 099
  denis.menan@mewi.ro
Cătălin Gherasim
ȘEF ATELIER

 

  +40 725 335 307
  catalin.gherasim@mewi.ro
Nesrin Bactali
ASISTENT SERVICE

 

  +40 728 899 720
  nesrin.bactali@mewi.ro
Constantin Manolea
GESTIONAR CONSTANȚA

 

  +40 725 335 308
  constantin.manolea@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.04.10 PM

Alba, Bistrița-Năsăud, Cluj, Hunedoara, Mureș, Sibiu

Ionuţ Meseşan
MANAGER REGIONAL

 

  +40 735 505 814
  ionut.mesesan@mewi.ro
Marius Ban
REPREZENTANT VÂNZĂRI
ALBA, BISTRIȚA NĂSĂUD, CLUJ, HUNEDOARA, MUREȘ, SIBIU
  +40 728 900 066
  marius.ban@mewi.ro
Alin Soimosi
ȘEF SERVICE

 

  +40 799 953 780
  alin.soimosi@mewi.ro
Liviu Macarie
ADJUNCT ȘEF SERVICE

 

  +40 728 899 704
  liviu.macarie@mewi.ro
Elena Nelega
ASISTENT SERVICE

 

  +40 728 900 091
  elena.nelega@mewi.ro
Alexandru Fazacos
MAGAZIONER-GESTIONAR

 

  +40 725 335 319
 alexandru.fazacos@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.03.50 PM

Dolj, Gorj, Mehedinți, Olt, Vâlcea

Marius Băcanu
MANAGER REGIONAL

 

  +40 728 899 715
  marius.bacanu@mewi.ro
Bianca Ristea
REPREZENTANT VÂNZĂRI
OLT, VÂLCEA
  +40 728 899 795
  bianca.ristea@mewi.ro
Alexandru Găvănescu
REPREZENTANT VÂNZĂRI
DOLJ, GORJ, MEHEDINȚI
  +40 728 900 057
alexandru.gavanescu@mewi.ro
Mihai Stoica
ȘEF ATELIER

 

  +40 724 214 996
  mihai.stoica@mewi.ro
Andreea Nițu
ASISTENT SERVICE

 

  +40 728 900 067
  andreea.nitu@mewi.ro
Silviu Butuman
ȘEF MAGAZIE CRAIOVA

 

  +40 725 335 309
  silviu.butuman@mewi.ro
Andrei Avel
CONSULTANT SERVICE
IȘALNIȚA, STOENEȘTI, DRAJNA NOUĂ, OVIDIU
  +40 799 953 619
  andrei.avel@mewi.ro
Screen Shot 2018-11-02 at 3.02.56 PM

Buzău, Călărași, Ialomița

Costin Mărăcine
MANAGER REGIONAL

 

  +40 736 777 752
  costin.maracine@mewi.ro
Eduard Roșca
REPREZENTANT VÂNZĂRI
CĂLĂRAȘI
  +40 736 777 738
  eduard.rosca@mewi.ro
Mihai Ioniță
REPREZENTANT VÂNZĂRI
IALOMIȚA
 +40 728 899 722
 mihai.ionita@mewi.ro
Liviu Gherghina
REPREZENTANT VÂNZĂRI 
BUZĂU
  +40 732 860 447
  liviu.gherghina@mewi.ro
.
ȘEF ATELIER

 

  +40 728 899 785
  @mewi.ro
Alina Anastase
ASISTENT SERVICE

 

  +40 372 566 685
  alina.anastase@mewi.ro
George Ghețu
ȘEF MAGAZIE DRAJNA NOUĂ

 

  +40 736 777 751
  george.ghetu@mewi.ro